Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace, Mládežnická 236, Hamr, 435 42 Litvínov
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 19.6.2018
Nepřítomné třídy012345678
1NPoPrPoPrPoPrPoPrPoPrPoPrPoPrPoPrPoPr
2NAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbso
3AAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbso
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
3DAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbso
3KKAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbso
3PAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbso
3PGPoPrPoPrPoPrPoPrPoPrPoPrPoPrPoPrPoPr
3TRAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbso
3UZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
4PGAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbsoAbso
Nepřítomní učitelé012345678
Ďurčová Irena(ZZ)Mai1Mai1Mai1Mai1Mai1Mai1
Fléglová Šárka(ZZ)JedJedJedJed
Francírková Jitka(Škol)---------
Kropáček Petr(Absc)--....RAZRAZ--
Pištěková Libuše(Absc)RAJ....
Valeš Jiří(Nemo)MarMarMarMarMarMar
Zdeňková Pavla(ZZ)......
Změny v rozvrzích učitelů:
Bachová Monika1. hododpadáPCV3PG (S2)
2. hododpadáPCV3PG (S2)
3. hododpadáPCV3PG (S2)
4. hododpadáPCV3PG (S2)
5. hododpadáPCV3PG (S2)
Botošová Barbora0. hododpadáOVÝ3KK (Ov1)
1. hododpadáOVÝ3KK (Ov1)
2. hododpadáOVÝ3KK (Ov1)
3. hododpadáOVÝ3KK (Ov1)
4. hododpadáOVÝ3KK (Ov1)
5. hododpadáOVÝ3KK (Ov1)
6. hododpadáOVÝ3KK (Ov1)
Čejka Roman3. hodpřesun <<FYZ2P(55)z 6. hod
6. hodpřesun >>FYZ2Pna 3. hod
Ďurčová Irena0.-5. hod Záverečná zkoušká
Findeis Miroslav 20. hododpadáOVÝ3TR (Ov2)
1. hododpadáOVÝ3TR (Ov2)
2. hododpadáOVÝ3TR (Ov2)
3. hododpadáOVÝ3TR (Ov2)
4. hododpadáOVÝ3TR (Ov2)
5. hododpadáOVÝ3TR (Ov2)
6. hododpadáOVÝ3TR (Ov2)
Fléglová Šárka0. hododpadáMOD3D
1.-4. hod Záverečná zkoušká
Gabrielová Hana0. hododpadáZSV1N
2. hododpadáZSV1N
6. hododpadáČJK2N
Jedináková Eliška1. hodspojeno (FL ZZ)OVÝ3D+(29)
2. hodspojeno (FL ZZ)OVÝ3D+(29)
3. hodspojeno (FL ZZ)OVÝ3D+(29)
4. hodspojeno (FL ZZ)OVÝ3D+(29)
Klihavcová Michaela1. hododpadáNVR3PG (S1)
2. hododpadáNVR3PG (S1)
3. hododpadáNVR3PG (S1)
4. hododpadáNVR3PG (S1)
5. hododpadáNVR3PG (S1)
Krajčíková Monika1. hododpadáTEC
2. hododpadáMTR3Č+
3. hododpadáTEC3Č+
4. hododpadáTEC3Č+
Králová Hana1. hododpadáEKO1N
4. hododpadáKOM1N
Krenc Jan1. hododpadáAJA2N
2. hododpadáAJA2N
Lavičková Světluše3. hododpadáMŘP2N
5. hododpadáEKO2N
Maier Tomáš 10. hodspojeno (Dur ZZ)OVÝ1KK (S1)+(K3)
1. hodspojeno (Dur ZZ)OVÝ1KK (S1)+(K3)
2. hodspojeno (Dur ZZ)OVÝ1KK (S1)+(K3)
3. hodspojeno (Dur ZZ)OVÝ1KK (S1)+(K3)
4. hodspojeno (Dur ZZ)OVÝ1KK (S1)+(K3)
5. hodspojeno (Dur ZZ)OVÝ1KK (S1)+(K3)
Maier Tomáš 20. hododpadáOVÝ3KK (Ov3)
1. hododpadáOVÝ3KK (Ov3)
2. hododpadáOVÝ3KK (Ov3)
3. hododpadáOVÝ3KK (Ov3)
4. hododpadáOVÝ3KK (Ov3)
5. hododpadáOVÝ3KK (Ov3)
6. hododpadáOVÝ3KK (Ov3)
Marvan Milan0. hodspojeno (Val Nemo)OVÝ1TR (Ov1)(D135)
1. hodspojeno (Val Nemo)OVÝ1TR (Ov1)(D135)
2. hodspojeno (Val Nemo)OVÝ1TR (Ov1)(D135)
3. hodspojeno (Val Nemo)OVÝ1TR (Ov1)(D135)
4. hodspojeno (Val Nemo)OVÝ1TR (Ov1)(D135)
5. hodspojeno (Val Nemo)OVÝ1TR (Ov1)(D135)
Myroniuková Eva1. hododpadáNVR4PG (S1)
2. hododpadáNVR4PG (S1)
3. hododpadáNVR4PG (S1)
4. hododpadáNVR4PG (S1)
5. hododpadáNVR4PG (S1)
6. hododpadáFIG3PG (S1)
7. hododpadáFIG3PG (S1)
8. hododpadáFIG3PG (S1)
Peterková Jana1. hododpadáPRO3A
2. hododpadáPRO3A
3. hododpadáPOG3A
4. hododpadáPOG3A
7. hododpadáZBO3A
Přibylova Petra0. hododpadáOVÝ3KK (Ov2)
1. hododpadáOVÝ3KK (Ov2)
2. hododpadáOVÝ3KK (Ov2)
3. hododpadáOVÝ3KK (Ov2)
4. hododpadáOVÝ3KK (Ov2)
5. hododpadáOVÝ3KK (Ov2)
6. hododpadáOVÝ3KK (Ov2)
Rajnoch Radim5. hodsupl. (PI Absc)TEC2PG(66)dohled
6. hododpadáTEV4PG
7. hododpadáTEV1N
Razím Marek1. hododpadáTEC3U
2. hododpadáTEC3U
5. hodspojeno (KP Absc)TEC2U(96)
6. hodspojeno (KP Absc)TEC2U(96)
7. hododpadáTEC3U
Špirochová Monika 20. hododpadáOVÝ3P
1. hododpadáOVÝ3P
2. hododpadáOVÝ3P
3. hododpadáOVÝ3P
4. hododpadáOVÝ3P
5. hododpadáOVÝ3P
6. hododpadáOVÝ3P
Šulcová Růžena3. hododpadáMAT1N
4. hododpadáMAT2N
5. hododpadáMAT3Č+
Tirpáková Blanka8. hododpadáAJA4PG (S2)
Vávrů Filip0. hododpadáOVÝ3TR (Ov1)
1. hododpadáOVÝ3TR (Ov1)
2. hododpadáOVÝ3TR (Ov1)
3. hododpadáOVÝ3TR (Ov1)
4. hododpadáOVÝ3TR (Ov1)
5. hododpadáOVÝ3TR (Ov1)
6. hododpadáOVÝ3TR (Ov1)
Vojtěch Vilém1. hododpadáPCV4PG (S2)
2. hododpadáPCV4PG (S2)
3. hododpadáPCV4PG (S2)
4. hododpadáPCV4PG (S2)
5. hododpadáPCV4PG (S2)
6. hododpadáPOG3PG (S2)
7. hododpadáPOG3PG (S2)
8. hododpadáPOG3PG (S2)
Wolfová Eva0. hododpadáZSV2N
5. hododpadáZPR1N
6. hododpadáPSY1N
7. hododpadáZSV4PG
Zdeňková Pavla6. hododpadáOBV3U+
1., 3., 7. hod Záverečná zkoušká
Zemanová Eliška8. hododpadáAJA4PG (S1)
Změny v rozvrzích tříd:
1K0. hodOVÝ(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
1. hodOVÝ(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
2. hodOVÝ(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
3. hodOVÝ(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
4. hodOVÝ(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
5. hodOVÝ(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
1KK0. hodOVÝS1(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
1. hodOVÝS1(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
2. hodOVÝS1(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
3. hodOVÝS1(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
4. hodOVÝS1(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
5. hodOVÝS1(K3)spojíMaier Tomáš 1(Dur)
1N0.-8. hod Povinná praxe
1PG6. hodTECodpadá(PI)
7. hodTECodpadá(PI)
1TR0. hodOVÝOv1(D135)spojíMarvan Milan(Val)
1. hodOVÝOv1(D135)spojíMarvan Milan(Val)
2. hodOVÝOv1(D135)spojíMarvan Milan(Val)
3. hodOVÝOv1(D135)spojíMarvan Milan(Val)
4. hodOVÝOv1(D135)spojíMarvan Milan(Val)
5. hodOVÝOv1(D135)spojíMarvan Milan(Val)
2D1. hodOVÝ(29)spojíJedináková Eliška(FL)
2. hodOVÝ(29)spojíJedináková Eliška(FL)
3. hodOVÝ(29)spojíJedináková Eliška(FL)
4. hodOVÝ(29)spojíJedináková Eliška(FL)
2N0.-8. hod Absolventi
2P1. hodZBOodpadá(ZD)
3. hodFYZ(55)přesun <<Čejka Romanz 6. hod
3. hodADTodpadá(ZD)
6. hodFYZpřesun >>na 3. hod
7. hodOBVodpadá(ZD)
2PG5. hodTEC(66)suplujeRajnoch Radim(PI)
2U5. hodTEC(96)spojíRazím Marek(KP)
6. hodTEC(96)spojíRazím Marek(KP)
3A0.-8. hod Absolventi
0.-8. hod Závěrečná zkouška
3D1. hodOVÝ(29)spojíJedináková Eliška(FL)
2. hodOVÝ(29)spojíJedináková Eliška(FL)
3. hodOVÝ(29)spojíJedináková Eliška(FL)
4. hodOVÝ(29)spojíJedináková Eliška(FL)
0.-8. hod Absolventi
3KK0.-8. hod Absolventi
3P0.-8. hod Absolventi
3PG0.-8. hod Povinná praxe
3TR0.-8. hod Absolventi
3U0.-8. hod Závěrečná zkouška
4PG0.-8. hod Absolventi